Humenská nemocnica zrekonštruovala ďalšie poschodie pre neurologických a internistických pacientov

Neurologickí a internistickí pacienti sú v Nemocnici Svet zdravia Humenné hospitalizovaní v nových priestoroch.

Zdravotníci: „Očkovanie je jediná cesta, ako sa môžeme vrátiť do bežného života“

Druhá vlna pandémie bola pre všetkých zdravotníkov ťažkou skúškou, ktorú zvládli predovšetkým vďaka vzájomnej podpore, tomu, že sa zomkli do skvelých tímov a verili, hoci s vypätím síl, že sa situácia zlepší. Niekoľko týždňov pracovali častokrát aj nad rámec svojich možností a síl, aby pomohli všetkým hospitalizovaným na COVID-19 a aby pacientom zabezpečili čo najlepšiu zdravotnú starostlivosť. Slovenským zdravotníkom sme v prvej vlne tlieskali, teraz po druhej vlne by sme im mali dať priestor si vydýchnuť a nabrať nové sily.

Barbarka z michalovskej nemocnice navštívila prezidentku SR

Barbara Balogová bola jednou z tých, ktorých tento mesiac pri príležitosti Medzinárodného dňa Rómov v Prezidentskom paláci prijala hlava štátu Zuzana Čaputová. Mladá 19-ročná zdravotnícka asistentka pôsobí v Nemocnici Svet zdravia Michalovce na oddelení anestéziológie a intenzívnej medicíny. Ako toto stretnutie s prezidentkou prežívala? Vyspovedali sme ju!

Nemocnica Bory má záujem o všetkých pacientov. Nie len o čerešničky na torte

Na Slovensku máme viac ako 70 nemocníc, ktoré poskytujú pacientom zdravotnú starostlivosť podľa ich zákonom daných kompetencií. V roku 2023 pribudne k slovenským nemocniciam aj Nemocnica Bory.

Témy: Mestá: