Zdravie na dosah ruky

V zdravotníctve sa zameriavame nielen na rekonštrukciu a výstavbu nemocníc či moderné technológie, ktoré zlepšujú kvalitu diagnostiky a liečby, ale aj na digitalizáciu.

V dnešnej dobe sa digitalizácia šíri do všetkých sfér života a postupne sa stáva aj súčasťou zdravotnej starostlivosti. Sme svedkami toho, ako technologické inovácie menia spôsob, akým  prebiehajú procesy v nemocniciach, lekárňach či v zdravotných poisťovniach a ako sa vďaka ním stáva zdravotná starostlivosť či rôzne služby dostupnejšie pre pacientov a zákazníkov.

Klientska zóna ProCare

Naše polikliniky ProCare naskočili na trend digitalizácie pred niekoľkými rokmi. Jedným z hlavných projektov v tejto oblasti je Klientska zóna, v ktorej majú pacienti všetko na dosah ruky. Klientska zóna ProCare je dostupná nielen cez počítač, ale aj v mobile. V mobilnej aplikácii sa nachádza všetko podstatné doslova na dotyk prsta.

Aplikácia ponúka možnosť online rezervácie termínov k lekárovi, poskytuje prehľad o platbách a predpísaných receptoch, pacient má vďaka nej prístup aj k zdravotnej karte či k správe svojich programov. V prípade, že pacient preferuje písomný kontakt pred telefonickým, môže na komunikáciu s call centrom využiť aj online chat, ktorý sa taktiež nachádza priamo v aplikácii.

Veľkou výhodou je aj možnosť elektronického podpisovania zmlúv, kedy je prostredníctvom aplikácie ProCare klient presmerovaný na stránku, kde jednoducho zmluvu podpíše a jej kópia je mu následne odoslaná na e-mail. Nemusí tak osobne navštíviť žiadnu z pobočiek ProCare, čím šetrí svoj čas.

Viac ako digitálne služby

Polikliniky ProCare  poskytujú široké spektrum služieb. Okrem ambulantnej starostlivosti v ambulanciách primárnej a sekundárnej zdravotnej starostlivosti, sú pacientom k dispozícii aj rôzni špecialisti, pracoviská jednodňovej zdravotnej starostlivosti alebo rehabilitačné a rádiologické pracoviská.

ProCare zabezpečuje komplexnú zdravotnú starostlivosť a nadštandardné služby prostredníctvom rôznych balíkov, vďaka ktorým majú klienti nielen kontrolu nad svojím časom, ale aj nad zdravím seba či svojej rodiny.

Ak sa chcete stať klientom ProCare, môžete si vybrať z viacerých dostupných balíkov zdravotnej starostlivosti.