Stojíme za zdravotníkmi. Na konci roka sme ich odmenili

V prvej línii zápasu s covidom-19 pracujú zdravotnícki pracovníci v plnom nasadení už takmer dva roky.

Dôvera im po celý čas vyjadruje svoju vďaku a podporu. V závere roka sme ju zhmotnili aj do 150 hodnotných darčekov. Výhry v celkovej hodnote 60-tisíc eur si v uplynulých týždňoch prevzali zdravotníci rôznych profesií – zdravotné sestry, lekári, farmaceuti, sanitári, laboranti, pôrodné asistentky a ďalší.

Ceníme si všetkých zdravotníkov

„Našim partnerom z ambulancií, nemocníc, lekární a laboratórií chceme dať najavo svoju podporu. Chceme tiež oceniť ich nasadenie a pokoru, s ktorou zvládajú svoje poslanie. Ich práca je nenahraditeľná aj vďaka nárokom na kvalifikáciu, ale aj na špecifické osobnostné predpoklady. Cítime potrebu pripomínať to nielen v ťažkých časoch, aké zažívame posledné dva roky,“ konštatoval Martin Kultan, generálny riaditeľ Dôvery.

Na jeseň sme zdravotníkom adresovali výzvu, cez ktorú sa mohli zapojiť do súťaže o hodnotné ceny v celkovej hodnote 60-tisíc eur. Podmienkou zapojenia bolo, aby aktívne vykonávali zdravotnícke povolanie a zároveň boli zdravotne poistení v našej poisťovni.

DOVERA-SUTAZ-lowres-1055.jpg

 

Do kúpeľov aj do hotelov

Záujem o súťaž prekonal naše očakávania. Zapojili sa do nej stovky zdravotníkov zo všetkých kútov Slovenska. Teší nás, že vďaka Dôvere si v budúcom roku zdravotníci oddýchnu v kúpeľoch na Slovensku, užijú si pobyty vo dvojici podľa vlastného výberu doma aj v zahraničí. Okrem toho desiati, ktorým sa podarilo získať hlavnú cenu, už dnes môžu jazdiť na nových elektrobicykloch.