Dr.Max priniesol mobilnú aplikáciu plnú výhod

V rámci digitalizácie služieb a ich neustáleho vylepšovania pripravili lekárne Dr.Max pre zákazníkov a pacientov novú mobilnú aplikáciu. Technologická novinka prináša viacero výhod, napríklad to, že užívatelia budú mať svoju vernostnú kartu v digitálnej podobe stále po ruke.

Poskytovanie vysokej miery profesionality a odbornosti pre pacientov a zákazníkov v kamenných lekárňach, sa snažia lekárne Dr.Max ponúkať kvalitu a zvyšovať komfort aj v online prostredí. Dôkazom zlepšovania online služieb je aj ostatná novinka v podobe mobilnej aplikácie Dr.Max, ktorá má byť doplnkom k službám, ktoré môžu zákazníci s lekárňami Dr.Max vyriešiť digitálne.

Okrem pohodlia pri nakupovaní a ďalších praktických výhodách, ktoré aplikácia aktuálne ponúka možno za myšlienkou tejto novinky vidieť aj istý  ekologický rozmer. S prihliadnutím na fakt, že s členstvom v rôznych vernostných programoch je spravidla spojená držba klasickej plastovej karty, môžeme v prípade záujmu zákazníkov pri aplikácii Dr.Max hovoriť o možnosti eliminácii tohto prvku.

Hoci to nie je pravidlo a vernostné karty v klasickej podobe nateraz úplne nezmiznú, človek má možnosť rozhodnúť sa v tomto smere ekologicky. Stačí, ak si potenciálny záujemca, ktorý dnes nie je členom vernostného programu Dr.Max, stiahne aplikáciu a zaregistruje sa. Po tomto jednoduchom úkone sa automaticky stáva členom Vernostného programu Dr.Max, a to bez nutnosti získania plastovej karty, ako identifikátora. Čiarový kód s vernostnou kartou sa totiž nachádza priamo v aplikácii. Okrem ekologického prístupu sa zvyšuje aj komfort zákazníka, ktorý tak má svoju vernostnú kartu prakticky stále so sebou. Tiež bude mať jej užívateľ príležitosť uplatniť si zľavové kupóny v elektronickej, namiesto dnes využívanej papierovej podoby.

Mobilná aplikácia Dr.Max je dostupná k stiahnutiu na oboch platformách – Android & iOS. Len pre informáciu, naša nová appka bude rovnaká pre všetky krajiny v rámci skupiny Dr.Max a Slovensko má tú česť byť pilotnou krajinou, kde je táto aplikácia dostupná užívateľom. Cieľom mobilnej aplikácie je jej funkcionality postupne rozširovať a vylepšovať tak, aby vyhovovala čo najväčšiemu počtu ľudí.

Výhody, ktoré aplikácia Dr.Max aktuálne poskytuje:

  • S aplikáciou Dr.Max bude vaša vernostná karta Dr.Max CLUB stále po ruke.
  • Možnosť registrácie – vzniká automaticky aj konto v e-shope a členstvo vo vernostnom programe.
  • Prihlásenie sa k existujúcemu účtu v e-shope.
  • Získate okamžitý prehľad o stave bodov na vašej karte a informáciu o výške zľavy podľa počtu nazbieraných bodov za nákup.
  • Okamžitý prístup ku zľavovým kupónom.
  • Možnosť vyhľadať svoju najbližšiu lekáreň a overiť si jej otváracie hodiny.
  • Možnosť rezervácie liekov na predpis v našej lekárni.
  • Aktívne presmerovanie na e-shop Dr.Max s automatickým prihlásením.

Stiahnuť aplikáciu

Začítajte sa do našich Dobrých správ a zistite, ako zlepšujeme slovenské zdravotníctvo.