Prvé Hyper-lekárne Dr.Max už aj v Srbsku

Lekárenská sieť Dr.Max otvorila v rámci nového konceptu hyper-lekární tri nové pobočky v Srbsku. Ide o nadstavbu bežných lekární s omnoho väčším množstvom sortimentu a ponúkaných služieb.

Po Rumunsku, kde sme otvorili už jedenásť hyper-lekární, sa Srbsko stáva druhou krajinou, kde je tento koncept dostupný. Srbské hyper-lekárne nájdu zákazníci v Novom Sade,  Belehrade a v meste Niš.

Okrem bežného lekárenského sortimentu a kvalitných a odborných farmaceutických služieb, na ktoré sú zákazníci v lekárňach Dr.Max zvyknutí, pribudli aj mnohé nové produkty z rôznych kategórií. V predajniach s rozlohou až 1000m2 zákazníci nájdu napríklad produkty pre mamičky a bábätká, vrátane kočíkov; dekoratívnu kozmetiku, či zdravé potraviny a suplementy pre športovcov.

Cieľom konceptu hyper-lekární Dr.Max je vyjsť v ústrety zákazníkom tak, aby počas jednej návštevy našli na jednom mieste všetky produkty, ktoré by bežne museli nakúpiť v lekárni, drogérii, v predajni s potrebami pre bábätká  či v špecializovaných potravinách.

Okrem širokého sortimentu je pre hyper-lekáreň Dr.Max špecifické aj to, že v samotnej predajni je možné absolvovať aj rôzne konzultácie či vyšetrenia, akými sú napríklad kontrola stavu pleti a vlasov pomocou skenera, alebo meranie hladiny vitamínov a minerálov v tele. Odborné poradenské služby sú pre zákazníkov dostupné vo všetkých troch novootvorených predajniach po  objednaní sa cez telefón.

Samozrejmosťou sú aj samoobslužné pokladne, ktoré výrazne šetria čas. Tie môžu využiť dokonca aj zákazníci, ktorí si prídu zakúpiť lieky na predpis.