Penta Podcast: „Z profesionálneho hľadiska bol COVID najnáročnejšie, ale zároveň najzaujímavejšie obdobie v mojej kariére“

Sieť nemocníc a polikliník Svet zdravia a ProCare vznikla v roku 2011 akvizíciou prvých desiatich nemocníc v Košickom a Prešovskom kraji. Odvtedy ubehlo už 10 rokov počas ktorých sa podarilo urobiť neuveriteľné množstvo práce s cieľom neustále zlepšovať slovenské zdravotníctvo a posúvať ho vpred.

Ak nepoznáte príbeh siete Svet zdravia a ProCare, nevadí. V najnovšom Penta Podcaste vám ho rozpovie Tomáš Kráľ – komunikačný a marketingový manažér a hovorca, ktorý pre sieť pracuje už osem rokov. Tomáš je komunikátor s dlhoročnými skúsenosťami v oblasti PR a marketingu a my sme sa s ním rozprávali o jeho práci, o tom, kam sa za posledné roky posunula sieť našich nemocníc a polikliník, ale aj o tom, aké boli jeho začiatky v teréne – v nemocniciach na východe Slovenska.

Nicole Nevolníková a Lenka Vargová sa s Tomášom rozprávali aj o tom, akým náročným obdobím si prešli zdravotníci počas pandémie, prečo bolo pre neho práve covidové obdobie tým najzaujímavejším v jeho kariére či ako naši zdravotníci vnímajú množstvo zaujímavých komunikačných kampaní, ktorých cieľom je nielen edukovať, ale najmä pomáhať.

Vypočuť na Spotify

Vypočuť na Apple Podcast