Super Dr. Max

Najväčšiu lekáreň nájdete v Bratislavskom obchodnom centre Avion Shopping Park.

Aké produkty a služby môžu naši pacienti nájsť v Super Dr. Max?

O Super Dr. Max

Moderná a plná inovatívnych technológií – aj tak sa dá v skratke opísať lekáreň Super Dr. Max. Nájdete ju v bratislavskom obchodnom centre Avion Shopping Park vedľa Kauflandu.

Čím je výnimočná? Ide o koncept, ktorý je prvý svojho druhu na Slovensku. Super lekáreň definuje neštandardne veľká rozloha, moderný dizajn a široká paleta preventívnych vyšetrení. Je to zároveň miesto, kde nájdete v porovnaní s inými lekárňami Dr. Max rozšírenejší sortiment.

Super lekáreň má 865 m², pričom veľkosť plochy pre návštevníkov predstavuje 715 m². Nachádza sa v nej najdlhší robotický systém BD ROWA v lekárňach Dr. Max s dĺžkou 12 m. Na regáloch tohto robotického systému je možné naskladniť až 22-tisíc balení liekov, ktoré farmaceuti expedujú pacientom cez 6 výdajných okien umiestnených priamo za ich chrbtom pri táre.

Vyvolávací systém s tiketmi zaraďuje pacientov a zákazníkov do poradia podľa ich potrieb, čo zvýši ich komfort. V super lekárni je inštalovaných viac ako 6-tisíc elektronických cenoviek, ktorými šetríme nielen čas personálu, ale aj tlačený papier na to určený.

Aké produkty môžu naši pacienti nájsť v Super Dr. Max?

Pre pacientov a zákazníkov je k dispozícii viac ako 6-tisíc produktov z rôznych kategórií – okrem liekov a výživových doplnkov tam nájdu dermokozmetiku, detské produkty, zdravú stravu, produkty pre zvieratá, elektroniku, športové pomôcky a mnoho iného. Super Dr. Max prináša široké portfólio pre celú rodinu.

Dermo bar

Unikátom v prostredí lekárne je dermo bar, v ktorom pracuje vyškolený personál so zameraním na dermokozmetiku a vlasy. Dermo bar ponúka okrem známych lekárenských značiek aj dekoratívnu kozmetiku a diagnostické služby pomocou dvoch špeciálnych prístrojov určených na analýzu pleti, pokožky, vlasov a vlasovej pokožky. Meranie na diagnostických prístrojoch prinesie výsledky do niekoľkých minút.

Prístroj na diagnostiku pleti odhalí, aký typ pokožky človek má, zanalyzuje hydratáciu pokožky, vrásky, pigmentové škvrny či póry a dokáže dokonca odhaliť skryté kožné ochorenia (napríklad seboreu).

Prístroj na vlasy a vlasovú pokožku analyzuje vypadávanie, hrúbku vlasov, kvalitu vlasovej pokožky a jej sklon vytvárať lupiny. Pre koho je meranie vhodné? Môžu sa ho zúčastniť všetci od 10 rokov.

Konzultačné miestnosti

Novinkou je konzultačná zóna zložená z dvoch oddelených miestností. Prvá miestnosť ponúka:

  • CRP vyšetrenie
  • vyšetrenie na hladinu cholesterolu
  • vyšetrenie na riziko cukrovky
  • vyšetrenie na riziko ochorenia dny
  • vyšetrenie na skryté krvácanie v stolici
  • vyšetrenie na tráviace ťažkosti

V druhej miestnosti je k dispozícii aj hĺbková analýza zloženia tela prístrojom InBody.

Tento prístroj patrí špičkovému vybaveniu lekární, fyzio centier alebo lekárov v zahraničí a meranie prinesie do niekoľkých minút detailný prehľad o fungovaní tela, stave kostí, obsahu vody v tele a analyzuje ďalšie parametre. Na základe merania dostane pacient a zákazník od odborníkov v lekárni rady k správnej životospráve.

Zaujímavosti o Super Dr. Max

  • Najväčšia a najmodernejšia lekáreň v sieti Dr. Max.
  • Robotický systém v lekárni sa volá Karol.
  • Super Dr. Max má najdlhší robotický systém zo všetkých lekární Dr. Max – jeho dĺžka je 12 m.
  • Prvá lekáreň Dr. Max, ktorá má dermo bar a vyvolávací systém s tiketmi.

Začítajte sa do našich Dobrých správ a zistite, ako zlepšujeme slovenské zdravotníctvo.