Dr.Max BOX pre komfortnejší nákup online

Sledujeme trendy v oblasti eCommerce a snažíme sa zvyšovať komfort pre zákazníkov lekární. Po vzore iných spoločností pôsobiacich v segmente online nakupovania nechceme zaostávať, a preto rozširujeme naše služby pre zákazníkov. Jednou z noviniek, ktoré sme sa rozhodli do nášho online biznisu zaviesť, sú samoobslužné boxy, tzv. Dr.Max boxy.

Ich úlohou je slúžiť ako doplnok nášho online kanálu. Prostredníctvom alternatívneho spôsobu doručovania zásielok z našej internetovej lekárne do boxov umiestnených v externom prostredí lekárne chceme spríjemniť a zjednodušiť nákup predovšetkým zákazníkom zo vzdialenejších štvrtí. Ale takisto vyhovieť individuálnym potrebám a ľuďom, ktorí z rôznych dôvodov nemôžu navštíviť naše kamenné lekárne a vyzdvihnúť si tam svoju objednanú zásielku.

Novinku spúšťame v tomto roku na štyroch miestach v Bratislave. V roku 2023 by sme chceli postupne túto ponuku rozšíriť na ďalšie lokality. Za zmienku určite stojí technológia Dr.Max boxov, ktorá zabezpečuje chladenie a ohrev, čo v praxi znamená, že všetky vonkajšie boxy sú temperované, a tým zabezpečíme, že produkty budú udržiavané v skladovacej teplote (15 – 25 °C).

Zákazníci e-shopu, samozrejme, môžu aj naďalej využívať služby click & collect a vyzdvihovať si svoje objednávky priamo vo všetkých kamenných lekárňach. Záverom treba zdôrazniť, že veľmi dbáme predovšetkým na bezpečnosť a dodržiavanie všetkých tak hygienických, ako aj legislatívnych požiadaviek, ktoré sú v oblasti doručovania v našom segmente mimo prostredia lekárne veľmi prísne. Tak ako pri iných inováciách, ktoré zavádzame s cieľom rozvíjať spoločnosť a zvyšovať komfort pre zákazníkov Dr.Max, tak aj pri aktuálnej novinke je pre nás dôležitá profesionalita a zachovanie dobrého mena spoločnosti.