Hyper-lekárne Dr.Max

V Rumunsku sú už dávno preč časy, kedy lekáreň bola len malým, tradičným miestom, kde jediné, čo zákazníci mohli urobiť, bola výmena receptu za liek. Teraz lekárne ponúkajú oveľa viac a lekárne Dr.Max v Rumunsku sa posunuli na ďalšiu úroveň otvorením 11-tich hyper-lekární.

Hyper-lekárne sú nový koncept, ktorý zákazníkom prináša nielen množstvo lekárnických produktov, ale aj široké spektrum služieb ako napríklad personalizované poradenstvo. To poskytujú nielen lekárnici, ale aj vyškolení konzultanti.

„Chceme urobiť z hyperlekární priestor, kde budú mať naši zákazníci pocit, že sa ich oplatí navštíviť, pretože z návštevy budú mať kompletný zážitok – rôzne služby a produkty za dostupné ceny, plus personalizované odporúčania od našich lekárnikov a vyškolených konzultantov. Spustenie tohto nového konceptu je v súlade s poslaním našej značky počúvať zákazníkov, chápať ich potreby a konať podľa toho“, povedal Cezar Zaharia, CEO Dr.Max Rumunsko.

Vďaka veľkosti prevádzok nájdu zákazníci v týchto lekárňach násobne širší sortiment. Na pultoch pribudla aj zdravá výživa či produkty pre mamičku a dieťatko.
Samozrejmosťou sú aj samoobslužné pokladnice, ktoré šetria čas. Tie môžu využiť aj zákazníci, ktorí si prídu zakúpiť lieky na predpis.

Hyper-lekárne sú tak miestom, kde zákazníci nájdu všetko a ešte aj niečo navyše.

Benefity pre zákazníkov

  • Viac ako 12 000 produktov pre zdravie a osobnú starostlivosť.
  • Dobre vyškolení farmaceuti a konzultanti, pripravení zákazníkovi pomôcť, kedykoľvek to budú potrebovať.
  • Registračné pokladnice určené na mesačné recepty, kde si produkt naskenujete a zaplatíte sami

Začítajte sa do našich Dobrých správ a zistite, ako zlepšujeme slovenské zdravotníctvo.