Vytvárame liečivé prostredie

Vieme, že pre pacientov je nesmierne dôležité liečiť sa v príjemnom a modernom prostredí, ktoré zodpovedá 21. storočiu. Na Slovensku sú pekné nemocnice s príjemným liečivým prostredím skôr výnimkou, ako pravidlom. My sa však snažíme tento neželaný trend zvrátiť, pretože nám záleží na tom, aby sme pacientovi jeho hospitalizáciu čo najviac spríjemnili a aby sa naši zamestnanci počas starostlivosti o pacienta cítili komfortne. Okrem rozsiahlych rekonštrukcií či výstavby kompletne nových nemocníc dbáme aj na detaily, pretože je preukázané, že pacient sa v príjemnom liečivom prostredí zotaví oveľa rýchlejšie.

Izby vo vysokom štandarde

Koncept liečivého prostredia, ktorý postupne aplikujeme naprieč našimi nemocnicami, pomáha pacientom vyliečiť sa o niečo skôr. Interiérový dizajn izieb je preto navrhnutý tak, aby vzbudzoval pocit pohodlia, komfortu a spokojnosti. Nedôstojné podmienky, vŕzgajúce postele, chýbajúce zázemie či plesnivé steny sa v našich nemocniciach stávajú minulosťou.

Pri návrhu interiérov izieb kladieme dôraz nielen na architektúru a dizajnové riešenia, ale rovnako tak aj na akustiku, vôňu jednotlivých materiálov či nesvietenie vnútorných priestorov, ktoré plnia nielen estetickú, ale aj funkčnú úlohu. V niektorých našich nemocniciach už dnes nájdete komfort v podobe jednolôžkových izieb, televízor priamo na izbe či pripojenie na wifi.

Mamičkám a bábätkam poskytujeme komfortné rodinné prostredie

Našim cieľom je poskytnúť mamičkám a novorodencom čo najkvalitnejšiu zdravotnú starostlivosť. Preto naše pôrodnice ponúkajú mamičkám a bábätkám komplexné služby, od predpôrodnej prípravy, kde si môžu so špecialistom naplánovať všetky detaily pôrodu, cez pôrod podľa vlastného pôrodného plánu, až po špičkovú popôrodnú starostlivosť, vrátane špecializovanej starostlivosti o predčasne narodených novorodencov. Pacientky môžu využiť benefity ako pôrodné izby novej generácie, voňavú pôrodnicu, otecka pri pôrode či možnosť požičať si monitor dychu pre bábätko. V našich nemocniciach poskytujeme aj poradenstvo s profesionálnymi laktačnými poradkyňami.

Myslíme na detaily

Radi vás vždy obdaríme uvítacími balíčkami, kde nájdete napríklad papuče, uterák, kozmetiku, či drobnosti pre Vaše bábätko ☺