Staviame nové nemocnice

Kvalitu nemocničnej starostlivosti chceme neustále zlepšovať tak, aby sa aj Slovensko mohlo porovnávať so špičkovými zdravotníckymi zariadeniami v zahraničí. Aj preto sme sa rozhodli, že budeme nielen rekonštruovať, ale aj stavať nemocnice hodné 21.storočia. Jedna takáto nemocnica už stojí na východnom Slovensku v Michalovciach. Ďalšia postupne vyrastá v našom hlavnom meste na bratislavských Boroch. Obe predstavujú tie najkvalitnejšie zariadenia a špičku pre poskytovanie zdravotnej starostlivosti na Slovensku. Obe nemocnice sú dostupné zadarmo pre všetkých bez rozdielu.

Nemocnica Bory

V Bratislave staviame najmodernejšiu nemocnicu v strednej Európe – Nemocnicu novej generácie Bory, ktorá prinesie do slovenského zdravotníctva úplne nové prístupy a inovácie, a posunie ho tak na vyššiu úroveň už v roku 2023.

Aby sme túto našu ambíciu dokázali naplniť, nemôžeme hovoriť len o modernom medicínskom vybavení, ktoré veľmi poctivo vyberáme či o peknej budove. Najdôležitejší je pre nás zdravotnícky personál. Už dnes vieme, že ho budú viesť skutočne špičkoví odborníci zo Slovenska i zahraničia, pre ktorých je prioritou okrem kvalitnej medicíny a vysokej bezpečnosti aj ľudský prístup k pacientovi.

 

Hoci sa Nemocnica Bory stane najmodernejšou v celej strednej Európe, zdravotná starostlivosť v nej bude dostupná úplne bezplatne. Pacientovi postačí len kartička poistenca.

 

Predregistrujte sa do Nemocnice Bory už dnes a získajte najnovšie informácie a množstvo benefitov – www.predregistraciabory.sk

 

Viac o nemocnici
Investícia vo výške 240 miliónov EUR
Zdravotná starostlivosť plne hradená z verejného zdravotného poistenia
400 lôžok v jednolôžkovom štandarde
14 špičkových operačných sál
8 intímnych pôrodných izieb namiesto boxov
Centrálna robotická prípravovňa liekov
Urgentný príjem novej generácie
Najmodernejšie technologické vybavenie
Ubytovňa pre zdravotníkov
Špičková starostlivosť o onkologických pacientov
Princípy liečivého prostredia aplikované naprieč nemocnicou
Plne digitálna nemocnica

Nemocnica Michalovce

Michalovská nemocnica bola dokončená v roku 2017 a je prvou všeobecnou nemocnicou postavenou na Slovensku za posledných 30 rokov. Funguje podľa najmodernejších zahraničných štandardov a je dostupná bezplatne pre všetkých pacientov bez rozdielu. V nemocnici sa nachádza 8 moderných operačných sál, prevažne jednolôžkové izby, pôrodné izby novej generácie či onkologický pavilón. Kapacita nemocnice dosahuje viac ako 400 lôžok.

Vďaka skvelému tímu odborníkov, špičkovému medicínskemu vybaveniu a moderným liečebným postupom sa michalovská nemocnica stala nadregionálnym centrom pre pacientov z celého východného Slovenska. Pacienti tak dnes už nemusia cestovať za komplexnou zdravotnou starostlivosťou do Košíc alebo Prešova. Zároveň sa na samotné vyšetrenia čaká kratšie.

Do jej výstavby a modernizácie sme investovali viac ako 40 miliónov EUR.