Otvorili sme 350-tu lekáreň Dr.Max

350 je naše nové číslo! Dr.Max má za sebou ďalší významný míľnik. Ten vychádza z dlhodobej vízie byť jednotkou na lekárenskom trhu na Slovensku a neustále rozvíjať a zlepšovať dostupnosť zdravotnej starostlivosti. Našu ambíciu dnes podčiarkuje úspech, ktorí sa nám spolu, celému tímu Dr.Max Slovensko, podarilo dosiahnuť. Hovoríme o otvorení našej 350. lekárne, ktorá sídli na Prostějovskej ulici v Prešove.

Za týmto krásnym úspechom je kus obrovskej práce. Bez tímu expanzie, prevádzky, marketingu a ich vzájomnej spolupráce by sme tento úspech nedosiahli. Preto sme veľmi hrdí na našich kolegov, ktorí pravidelne spolupracujú pri všetkých „otváračkách“ a dávajú dušu doslova prázdnym priestorom.

„Kolegom z oddelenia expanzie Palovi Kiseľovi, Jánovi Mattovi a Tomášovi Chovanovi, ktorí manažovali otvorenie lekárne od prvotnej myšlienky po jej úspešné odovzdanie do rúk našich odborných zamestnancov. A na záver by som rád samotnej lekárni pod vedením zodpovednej farmaceutky Lenky Adlerovej, ďalej farmaceutke Ivane Krehlikovej a farmaceutickej laborantke Silvii Hasarovej zaželal veľa zdaru, trpezlivosti v ich ťažkej práci a najmä spokojných pacientov a zákazníkov. Zároveň by som však rád a s veľkým rešpektom vyzdvihol nielen prácu vyššie spomínaných ľudí, ale zdôraznil, že ide o úspech nás všetkých. Dosiahnuť tak významného jubilea v počte lekární, ako sa nám aktuálne podarilo, je úžasné a nebola to vôbec jednoduchá cesta. Na druhej strane je však oveľa dôležitejšie vedieť sa dlhodobo udržať na vrchole. A vedieť potvrdiť, že sme právom jednička v našom odvetví. A preto ešte raz a všetkým ďakujem za usilovnú prácu, skvelé nápady, odhodlanie a vytrvalosť pri budovaní značky Dr.Max,“ Jan Žák, CEO Dr.Max.

Táto lekáreň je pre pacientov otvorená od pondelka do soboty a je súčasťou obchodného centra Kocka.