Benefity pre poistencov Dôvery

Naša zdravotná poisťovňa Dôvera poskytuje svojim poistencom okrem starostlivosti zo zákona aj nadštandardný servis a služby, ktoré výrazne zlepšujú poskytovanú zdravotnú starostlivosť. Dôvera je zároveň dlhodobým lídrom v elektronizácii zdravotníckych služieb.

Staňte sa aj vy poistencom Dôvery a začnite využívať benefity, ktoré ponúka. Prihlásiť sa môžete do 30. septembra 2021

Benefity pre poistencov

 

Zdravé zuby: Preplatíme vám až 150 eur ročne za zubára

Výhoda Zdravé zuby patri medzi najobľúbenejšie výhody našich poistencov. Vďaka nej môžete získať príspevok až do 30 eur na zubné ošetrenie alebo dentálnu hygienu a to päťkrát v roku, teda spolu až do 150 eur ročne na zuby. Kompletné informácie o benefite nájdete na tejto stránke.

Zdravé oči: Deťom prispejeme až 50 € ročne na okuliarové rámy a sklá

Dioptrické okuliare sú pre mnohých z nás nenahraditeľným pomocníkom. Zrak detí sa neustále vyvíja a niektoré potrebujú nové dioptrické okuliare aj každý rok. Pre rodičov máme dobrú správu. Od januára 2022 pribudne medzi benefity Dôvery príspevok Zdravé oči na očné zdravotnícke pomôcky pre deti do 18 rokov.

 

Baby Box: Darček pre Vaše bábätko

BabyBox v hodnote 50 eur obsahuje balík detskej kozmetiky, ale aj praktické drobnosti pre mamičku a bábätko. Poteší však nielen jeho obsah, ale aj samotná taška – je praktická a dá sa prichytiť na detský kočík. Tú Dôvera daruje Vášmu bábätku do 1. roka. Mamičky môžu rovnako využiť aj 25%-nú zľavu a špeciálny filter na kočík, ktorí bábätko chráni pred vírusmi či baktériami.

Doplatky za lieky: Vrátime vám za lieky až 300 eur

Výhoda doplatkov za lieky a dietetické potraviny je poistencom Dôvery dobré známa. Vďaka nej môžu získať späť doplatky za lieky a dietetické potraviny až do výšky 300 eur.

Nadštandardná izba o polovicu lacnejšia

Keď sa povie pobyt v nemocnici, každému z nás sa vynoria negatívne predstavy, ako nemocničná strava, nedostatok súkromia či neútulné izby. Zvyšujeme štandard v nemocniciach patriacich do siete Svet zdravia. V posledných rokoch sme preto v našich nemocniciach vybudovali 51 nadštandardných izieb. Poistenci Dôvery za ne zaplatia len polovicu.

Bojujte efektívne s onkologickým ochorením

Keď máte rakovinu, je ľahké stratiť nádej. Medicína sa však vyvíja a s touto chorobou bojuje čím ďalej, tým úspešnejšie. Jedným z nových spôsobov liečby je aj liečba protónovým lúčom. Ten chráni zdravé bunky pred poškodením. Terapia je teda účinnejšia a menej namáhavá pre pacientov. Dôvera svojim poistencom preto preplácame liečbu v modernom Protónovom centre v Prahe.

Bezplatné objednanie k lekárovi

S Dôverou už nemusíte tráviť hodiny v čakárňach. Objednáte sa k vybraným lekárom osobne alebo telefonicky na našom kontaktnom centre. A to úplne bezplatne!

Zľavy v lekárňach a na e-shope Dr.Max

Pre poistencov Dôvery, v spolupráci s lekárňami Dr.Max pravidelne pripravujeme špeciálne ponuky. Jedná sa o produkty rôznych kategórií, ako napríklad výživové doplnky, zdravotnícke pomôcky, lieky či kozmetické výrobky. Vďaka tejto rozmanitosti dokážu produkty Dr.Max uspokojiť najčastejšie potreby všetkých členov rodiny.

Genetický test: Kupón na zľavu v hodnote 150 eur na DNA Complex test

Poistencom Dôvery, ktorí sa zaujímajú o svoje vrodené predispozície, zdravotné riziká alebo športový potenciál ponúkame špeciálny benefit – kupón na zľavu 150 EUR na vykonanie genetického testu DNA Complex test.

Prednostné mamografické vyšetrenie

Prevencia a včasná diagnostika sú najlepším spôsobom, ako odhaliť skoré štádia rakoviny. Zásadne sa tým zvyšuje šanca na úplne vyliečenie. Chcete ísť na preventívnu mamografiu? Využite mamografiu prednostne už do 10 dní. Objednajte sa osobne alebo telefonicky priamo u zmluvného partnera Dôvery.

Samodiagnostika pomocou nástroja od Infermedica

Máte ťažkosti a lekár nie je nablízku? Využite bezplatný benefit Dôvery a obráťte sa na samodiagnostický nástroj vyvinutý lekármi. Vyhodnotí vaše príznaky, určí pravdepodobnú diagnózu vrátane ochorenia COVID-19 a odporučí Vám ďalší postup.

Mobilná aplikácia Dôvera

Elektronické recepty, digitálny preukaz poistenca, možnosť platby poistného či samodiagnostiky? To všetko a ešte omnoho viac nájdu naši poistenci na jednom mieste – v mobilnej aplikácii Dôvera.

13% zľava na pobyt v kúpeľoch

Liečivá voda a procedúry majú blahodarné účinky pri mnohých chorobách. Odporučil vám lekár kúpeľnú liečbu? Hoďte na chvíľu starosti za hlavu a zrelaxujte sa v kúpeľoch. Poistenci Dôvery si môžu užiť liečebný pobyt v najvýznamnejších slovenských kúpeľoch so zľavou až do 13 %.

Skontrolujte si interakcie liekov

Mnohí pacienti užívajú viacero druhov liekov a nepamätajú si ich presné názvy. To môže spôsobiť zdravotné ťažkosti. S Dôverou máte k dispozícii nielen presný zoznam liekov, ale aj to, či ich užívate bezpečne. Využite službu Bezpečné lieky vo vašej Elektronickej pobočke.

Príspevok na ošetrenie u nezmluvného lekára

V niektorých situáciách či regiónoch Slovenska je náročné dostať sa k niektorým špecialistom. Hoci máme zazmluvnených vyše 90 % lekárov, môže sa stať, že nejaký v zozname chýba. Potrebujete navštíviť lekára, ktorý s nami nemá zmluvu? Nie je problém. Dôvera Vám vráti 80 % z obvyklej ceny, teda z ceny, ktorú by sme za dané vyšetrenie zaplatili zmluvnému lekárovi.

Dialinka pre diabetických pacientov

Cukrovkou trpí viac ako 400 miliónov ľudí na svete. Ak tiež bojujete s touto chorobou a potrebujete poradiť, zavolajte bezplatne na Dialinku Dôvery na 0850 850 888. Na Dialinke sa môžete prihlásiť aj do programu DôveraPomáha diabetikom. Dialinka je forma nemedicínskeho telefonického poradenstva, ktorá slúži skôr ako sprievodca životom diabetika.

 

Všetky benefity poisťovne Dôvera si môžete pozrieť na tejto stránke.

Začítajte sa do našich Dobrých správ a zistite, ako zlepšujeme slovenské zdravotníctvo.