Virtuálne preteky na pomoc bežcom

06. máj 2020

Vírus obral bežcov o preteky a športujúce deti o tréningy. Naším prvým Vir(tu)álnym Dôverunom chceme pomôcť obom skupinám.

Bežcom, ktorí ladili svoju formu na jarné preteky, využiť ju a detským atletickým klubom finančne prispieť na čo najrýchlejší rozbeh tréningov hneď po uvoľnení obmedzení. Celé vyzbierané štartovné sa rozdelí medzi kluby NAŠA atletika Bratislava, AC Stavbár Nitra a AKAZA Žilina. Sú to symbolické 2 eurá na jedného bežca, preto potrebujeme, aby sa ich do pretekov zapojilo čo najviac.

Preteky sa začínajú v pondelok 4. mája, končia v nedeľu 10. mája a súťažiaci si môžu vybrať 10 km trať alebo polmaratón. Je úplne jedno, kde tú trasu odbehnú, výber je čisto na nich a takisto aj deň a čas, ktorý si zvolia v rámci súťažného týždňa.

Vymysleli sme ho takto preto, aby bežci neporušili epidemiologické pravidlá, mohli si vybrať trasu, kde nikoho nestretnú a ktorá im najviac vyhovuje a zároveň mohli medzi sebou súperiť. Registrácia je už spustená a spolu s pravidlami ju nájdete na tejto stránke.

Krásne ceny máme nielen pre 24 najrýchlejších, ale aj pre 6 vyžrebovaných účastníkov pretekov. Teda vyhrať môže naozaj každý. V prvom rade to však budú deti a ich tréneri, ktorým takto pomôžeme.

Prihláste sa na odber
dobrých správ zo zdravotníctva

Informácie o spracovaní osobných údajov . Z odberu sa môžete odhlásiť kedykoľvek kliknutím na odkaz v pätičke newslettra alebo na našom webe

Mýty o Pente v zdravotníctve